Witaj w Ceci Bloom ! 

Mam na imię Anna i jestem akwarelistką z zamiłowania. Pasjonuje mnie natura i wszystko co piękne. Moja droga do stworzenia własnej marki była długa i pokrętna, bo wiodła przez studia przyrodnicze, które wybrałam w pierwszym odruchu.

Najdłużej zajęło mi znalezienie KLUCZA, jak rozpoznawać rzeczy, które mnie fascynują!? I wiecie co, mam już taki jeden sposób! Nie mówię, że już wymiatam i wiem, w którym kościele dzwonią, ale przynajmniej wiem, gdzie jest wioska z tymi kościołami. Może to truizm, może już to wiecie, ale ja moją „wioskę fascynacji” znalazłam tak: wypisałam na kartce wszystkie rzeczy, które „mi się chce ZAWSZE” niezależnie od tego, która jest godzina i jak bardzo jestem styrana.

Tak oto jest i ona, mój punkt odniesienia, moja lista ZAWSZE! A na niej:

*malarstwo/rysunek, fotografia ( ja za aparatem i ja przed obiektywem) *pogłębione rozmowy ( bo najbardziej fascynująca przygoda to ta wgłąb czyjegoś umysłu – nie pamiętam kto to powiedział ;)), *moda kobieca, historie/biografie/filmy o kobietach(!), *estetyka i piękno we wnętrzach i architekturze, *obcowanie z naturą, *pomaganie innym i dzielenie się/inspirowanie.

To mnie porusza i tym właśnie chcę się dzielić poprzez wszystkie moje kanały! 

Moją stronę: www.cecibloom.pl

 Instagram: anna_plen_art  Facebook: Ceci Bloom Lookbook: Ceci Bloom.


KONTAKT > anna@cecibloom.pl


Thanks for stopping by!

Stay as long as you wish and feels like home. I’m a watercolour painter & interior designer. I created this blog because of my passion for fashion, photography and aesthetic things. All photos on cecibloom.pl goes through my hands. The graphic edition I do on my own.

I am a person who likes beauty and looking for it  not only in objects but also in people.

CONTACT>  anna@cecibloom.pl