The YELLOW CANDY

Dziś w króciutkiej notce chciałabym Wam zarekomendować sukienkę, którą nabyłam na SAMMYDRESS.COM. (Sammydress Facebook) Czasem tak najzwyczajniej „zakochujemy się” w jakiś przedmiotach i ni huhu nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć. Wpada się jak śliwka w kompot i potem taka śliczna, sukienka w kolorze małej, żółtej kaczuszki ciągle chodzi nam po głowie 🙂

Przed zakupem zawahałam się przez chwilkę, z powodu koloru, dość nietypowego i trudnego do zestawienia z dodatkami. Żółty jest „trudny” i nie każdemu pasuje,  jednak ten odcień okazał się świetnie komponować z każdym neonowym kolorem. Zestawia się też dobrze z bielą i pudrowym różem oraz „nude”.

Sukienka występuje w dwóch rozmiarach, ale tak naprawdę w rozmiar M spokojnie zmieściłaby się pani XL. Dlatego polecam tą sukienkę wszystkim przyszłym mamom lub tym  z  Was, które niekomfortowo czują się w obcisłych strojach. Długość ramiączek jest regulowana. Jakość tkaniny bardzo dobra!

Chętnie wybrałabym się w niej na plażę albo na romantyczny, letni spacer 🙂 Sukienka łączy w sobie  ucieleśnieniem lata, słońca i beztroskich chwil.  Na pewno pojawi się jeszcze na blogu w różnych wakacyjnych stylizacjach.

Pozdrawiam Was ciepło,


Today, in the very short note, I want to recommend you a dress that I bought on SAMMYDRESS.COM. (Sammydress Facebook) Sometimes  you just simply „fall in love” in some item and it can’t be explained rationally. You are caught like a rat in a trap and upon a while the dress in a little yellow „ducky” color can’t get out of your head 🙂

Before buying I hesitated for a moment, because of the color, quite unusual and difficult to compile with accessories. Yellow is „difficult” and not  fit to everyone, but the tone of it was great and suits to each neon color. It suits as well with white, powdery pink and „nude”.

Dress comes in two sizes, but really in size M easily would fit XL. Therefore, I recommend this dress to all future mothers, or those of you who feel uncomfortable in tight clothes. The length of the straps is adjustable. The quallity is very good!

Willingly I would wear it to the beach or a romantic, summer walk 🙂 The dress combines the embodiment of summer, sunshine and carefree moments. Certainly  I will post a variety of holiday styling with this piece 🙂

With Love,

I WAS WEARING:

dress from SAMMY DRESS, direct LINK